U Budimpešti se od 24.08.2024. – 30.08.2024. godine održalo Svjetsko prvenstvo za juniore i kadete, u kickboxingu.
Na navedenom prvenstvu nastupili su i članovi Kickboxing kluba Tigar Karlovac Leon Krznar, Saša Sandrin, Luka Katalinić, Ivano Anzić i Iva Vrbanić.
Nastuplio je ukupno 3.012 natjecatelja iz 65 država sa 5 kontinenata, a reprezentaciju Hrvatske predstavljalo  je 56 natjecatelja u svim uzrastima.
Od članova Tigra prva je nastupila Iva Vrbanić u kategoriji mlađih kadetkinja -42 kg, ali je izgubila u kvalifikacijama od Irkinje, koja je kasnije postala Svjetska prvakinja, te je na kraju zauzela 9. mjesto. Nakon nje nastupio je Ivano Anzić u kategoriji mlađih kadeta -42 kg , u prvoj borbi pobijedio je predstavnika Italije 10:4 , a zatim je u borbi za medalju pobijedio predstavnika Bugarske 7:0. U polufinalu izgubio je od predstavnika Poljske 6:0,  te je osvojio 3. mjesto i brončanu medalju.
Leon Krznar nastupio je u kategoriji -79 kg u disciplini kick light, te je pobijedio u prvoj borbi  predstavnika Brazila 3:0 , a zatim je izgubio od kasnijeg svjetskog prvaka iz Izraela 0:3. te se plasirao na 5. mjesto.
Saša Sandrin je u kategoriji -74 kg discipline Kick light prvu borbu pobijedio predstavnika Mađarske, ali je u borbi za medalju izgubio od predstavnika Velike Britanije 0:3, te je ostao na 5. mjestu.
Luka Katalinić je nastupio u disciplini full contact u ringu, kategorija mlađih juniora -71 kg. U prvom kolu je kao 3. nositelj bio slobodan, a nakon toga je u polufinalu pobijedio predstavnika Turske 3:0, a zatim je u finalu pobijedio i predstavnika Mađarske rezultatom 2-1 te je postao Svjetski prvak.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija